Scrawl - en to el translation catalogue (49 entries)

en: Featured
el: Ἰδιαιτέρου ἐνδιαφέροντος

en: Next post
el: Ἑπόμενη ἀνάρτηση

en: Search Results for: %s
el: Ἀναζήτηση ἀποτελεσμάτων γιά: %s

en: Previous post
el: Προηγούμενο ἄρθρο

en: <span class="posted-on">Posted on %1$s</span><span class="byline"> by %2$s</span>
el: <span class="posted-on">Ἀναρτήθηκε στὶς %1$s</span><span class="byline"> ἀπὸ τὸν/τὴν %2$s</span>

en: All %s posts
el: Ὅλα τὰ ἄρθρα τοῦ %s

en: Archives
el: Ἀρχεῖα

[ctx: post format archive title]
en: Chats
el: Συζητήσεις

en: Archives: %s
el: Ἀρχεῖα: %s

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
el: Καταστάσεις

[ctx: post format archive title]
en: Audio
el: Ἠχητικό

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
el: Λήμματα

[ctx: post format archive title]
en: Links
el: Σύνδεσμοι

[ctx: post format archive title]
en: Images
el: Εἰκόνες

[ctx: post format archive title]
en: Videos
el: Βίντεο

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
el: Συλλογές εἰκόνων

en: Day: %s
el: Ἡμέρα: %s

en: Month: %s
el: Μῆνας: %s

en: Year: %s
el: Ἔτος: %s

en: Author: %s
el: Συγγραφέας: %s

en: Tag: %s
el: Ἐτικέττα: %s

en: Post navigation
el: Περιήγηση ἄρθρων

en: Category: %s
el: Κατηγορία: %s

en: Newer posts
el: Νεότερα ἄρθρα

en: Older posts
el: Παλαιότερα ἄρθρα

en: Posts navigation
el: Περιήγηση ἄρθρων

en: Cancel reply
el: Ἀκυρῶστε τὴν ἀπάντηση

en: Page %s
el: Σελίδα %s

en: Theme
el: Θέμα ἐμφάνισης

en: Skip to content
el: Πηγαίνετε στὸ περιεχόμενο τοῦ ἱστολογίου

en: Social Links
el: Σύνδεσμοι πρὸς κοινωνικὰ δίκτυα

en: Theme: %1$s by %2$s.
el: Θέμα: %1$s ἀπὸ τὸν/τὴν %2$s.

en: Primary Menu
el: Πρωτεῦον μενού

en: Proudly powered by %s
el: Λειτουργεῖ μὲ τὴν βοήθεια τοῦ %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
el: Συνέχεια <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Edit
el: Ἐπεξεργασία

en: Pages:
el: Σελίδες:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
el: Μᾶλλον δὲν μποροῦμε νὰ βροῦμε αὐτὸ ποὺ ψάχνετε. Ἴσως βοηθήσει μιὰ ἀναζήτηση.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
el: Λυπούμεθα, ἀλλὰ τίποτε δὲν ταιριάζει μὲ τὶς λέξεις ἀναζήτησης. Παρακαλοῦμε ξαναδοκιμάστε μὲ διαφορετικὲς λέξεις-κλειδιά.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
el: Ἕτοιμος/-η γιὰ τὸ πρῶτο σας ἄρθρο; <a href="%1$s">Ξεκινῆστε ἀπὸ δῶ</a>.

en: Nothing Found
el: Οὑδὲν εὑρέθη!

en: Newer Comments
el: Νεότερα σχόλια

en: Comments are closed.
el: Ἡ ὑποβολὴ σχολίων ἔχει κλείσει.

en: Older Comments
el: Παλαιότερα σχόλια

en: Comment navigation
el: Πλοήγηση στὰ σχόλια

en: Reply
el: Ἀπάντηση

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
el[0]: Μιὰ σκέψη πάνω στὸ &ldquo;%2$s&rdquo;
el[1]: %1$s σκέψεις πάνω στὸ &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
el: Ὡς φαίνεται, τίποτε δὲν βρέθηκε στὴν τοποθεσία αὐτήν. Νὰ δοκιμάζατε μήπως μιὰ ἀναζήτηση;

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
el: Ἡ σελίδα αὐτὴ δὲν βρέθηκε.
