Scrawl - en to el translation catalogue (47 entries)

en: Featured
el: Επιλεγμένα

note: Description of the plugin/theme
en: A clean, responsive theme for long-form writing, with bold featured images, fancy image captions and pull quotes, and plenty of space for your content to shine. A slide-out sidebar provides ready access to all your secondary content, including social links, custom menu, and widgets.
el: Λιτό Θέμα που λειτουργεί σε όλες τις συσκευές, συμπεριλαμβανομένων κινητών και tablets. Ειδικά σχεδιασμένο για μεγάλα κείμενα, με έντονες προβεβλημένες φωτογραφίες, έξυπνες περιγραφές στις εικόνες, αποφθέγματα και άπλετο χώρο για τα κείμενα σας. Η έξυπνη πλευρική μπάρα προσφέρει γρήγορη πρόσβαση σε όλο το περιεχόμενο του site.

en: Next post
el: Επόμενο άρθρο

en: Search Results for: %s
el: Αποτελέσματα για %s

en: Previous post
el: Προηγούμενο άρθρο

en: Archives
el: Αρχείο

[ctx: post format archive title]
en: Chats
el: Συνομιλίες

en: Archives: %s
el: Ιστορικό: %s

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
el: Καταστάσεις

[ctx: post format archive title]
en: Audio
el: Αρχεία ήχου

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
el: Ρήσεις

[ctx: post format archive title]
en: Links
el: Σύνδεσμοι

[ctx: post format archive title]
en: Images
el: Εικόνες

[ctx: post format archive title]
en: Videos
el: Βίντεο

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
el: Συλλογές

[ctx: post format archive title]
en: Asides
el: Εμπρόθετα άρθρα

en: Day: %s
el: Ημέρα: %s

en: Month: %s
el: Μήνας: %s

en: Year: %s
el: Έτος: %s

en: Author: %s
el: Συντάκτης: %s

en: Post navigation
el: Πλοήγηση άρθρων

en: Category: %s
el: Κατηγορία: %s

en: Newer posts
el: Νεότερα άρθρα

en: Older posts
el: Παλαιότερες αναρτήσεις

en: Posts navigation
el: Πλοήγηση δημοσιεύσεων

en: Cancel reply
el: Ακύρωση απάντησης

en: Page %s
el: Σελίδα %s

en: Theme
el: Θέμα

[ctx: Merriweather font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not * supported by Merriweather, translate this to 'off'. Do not translate * into your own language.
en: on
el: off

en: Skip to content
el: Μετάβαση στο περιεχόμενο

en: Primary Menu
el: Κύριο μενού

en: Proudly powered by %s
el: Κατασκευασμένο με %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
el: Συνέχεια ανάγνωσης <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Pages:
el: Σελίδες:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
el: Φαίνεται ότι δεν βρήκαμε αυτό που ζητούσατε. Αν θέλετε, δοκιμάστε την αναζήτηση.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
el: Λυπάμαι, αλλά τίποτα δεν βρέθηκε που ταιριάζει στους όρους αναζήτησης. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά με άλλες λέξεις κλειδιά.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
el: Έτοιμος να δημοσιεύσετε το πρώτο σας άρθρο; <a href="%1$s">Ξεκινήστε εδώ</a>

en: Nothing Found
el: Δε βρέθηκε τίποτα

en: Newer Comments
el: Νεώτερα σχόλια

en: Comments are closed.
el: Τα σχόλια είναι κλειστά.

en: Older Comments
el: Παλιότερα σχόλια

en: Comment navigation
el: Πλοήγηση σχολίων

en: Reply
el: Απάντηση

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
el[0]: Μια σκέψη σχετικά μέ το &ldquo;%2$s&rdquo;
el[1]: %1$s σκέψεις σχετικά με το &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
el: Φαίνεται ότι δεν βρέθηκε τίποτα σε αυτή την τοποθεσία. Μήπως να δοκιμάζατε μια αναζήτηση;

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
el: Ωπα! Αυτή η σελίδα δε βρέθηκε.
