Scrawl - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Next post
nl: Volgende bericht

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: Previous post
nl: Vorige bericht

en: All %s posts
nl: Alle %s berichten

en: Archives
nl: Archieven

[ctx: post format archive title]
en: Chats
nl: Gesprekken

en: Archives: %s
nl: Archieven: %s

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
nl: Statussen

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
nl: Citaten

[ctx: post format archive title]
en: Images
nl: Afbeeldingen

[ctx: post format archive title]
en: Videos
nl: Video's

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
nl: Galerijen

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
nl: j F Y

[ctx: post format archive title]
en: Asides
nl: Zijdelings

en: Day: %s
nl: Dag: %s

en: Month: %s
nl: Maand: %s

en: Year: %s
nl: Jaar: %s

en: Author: %s
nl: Auteur: %s

en: Post navigation
nl: Berichtnavigatie

en: Category: %s
nl: Categorie: %s

en: Newer posts
nl: Nieuwere berichten

en: Older posts
nl: Oudere berichten

en: Posts navigation
nl: Berichtennavigatie

en: Cancel reply
nl: Annuleer Reactie

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Theme
nl: Thema

en: Slide-Out Sidebar
nl: Uitschuifbare zijbalk

en: Skip to content
nl: Spring naar inhoud

en: Theme: %1$s by %2$s.
nl: Thema: %1$s door %2$s.

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Proudly powered by %s
nl: Met trots ondersteund door %s

en: http://wordpress.org/
nl: http://nl.wordpress.org/

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Lees verder <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Edit
nl: Bewerken

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden wat je zoekt. Misschien kan zoeken helpen.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl: Sorry, maar niets kwam overeen met je zoektermen. Gelieve het opnieuw te proberen met een aantal andere trefwoorden.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl: Klaar om je eerste bericht te publiceren? <a href="%1$s">Begin hier</a>.

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: Newer Comments
nl: Nieuwere reacties

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Older Comments
nl: Oudere reacties

en: Comment navigation
nl: Reactienavigatie

en: Reply
nl: Beantwoorden

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[0]: Een gedachte over &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[1]: %1$s gedachtes over &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
nl: Het lijkt erop dat er niets werd gevonden op deze locatie. Misschien een zoekopdracht  proberen?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl: Oeps! Die pagina kon niet worden gevonden.
