WordPress.com - Themes - Illustratr - en to he_IL translation catalogue (61 entries)

en: Footer
he_IL: פוטר

note: Template Name of the plugin/theme
en: Portfolio Page Template
he_IL: תבנית של דף תיק עבודות

note: Description of the plugin/theme
en: A minimalist portfolio theme.
he_IL: ערכת עיצוב מינימליסטית לתיק עבודות.

en: Widgets
he_IL: וידג'טים

en: Search Results for: %s
he_IL: תוצאות החיפוש: %s

en: Ready to publish your first project? <a href="%1$s">Get started here</a>.
he_IL: מוכן לפרסם את הפרויקט הראשון שלך? <a href="%1$s">התחל כאן</a>.

en: Pages:
he_IL: :עמודים

en: Your comment is awaiting moderation.
he_IL: התגובה ממתינה לאישור.

en: Author
he_IL: מאת

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
he_IL: %1$s בשעה %2$s

[ctx: Previous post link]
en: <span class="meta-nav">&larr;</span> %title
he_IL: <span class="meta-nav">&rarr;</span> %title

[ctx: Next post link]
en: %title <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: %title <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Pingback:
he_IL: פינגבק:

en: Post navigation
he_IL: ניווט ברשומות

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: הבא <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Posts navigation
he_IL: ניווט בין הרשומות

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
he_IL: <span class="meta-nav">&larr;</span> הקודם

en: Page %s
he_IL: עמוד %s

en: Hide title and content on Portfolio Page Template
he_IL: הסתר את הכותרת ואת התוכן בתבנית דף תיק העבודות

en: Theme Options
he_IL: אפשרויות

en: Skip to content
he_IL: דילוג לתוכן

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Social Menu
he_IL: תפריט חברתי

en: Primary Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Theme: %1$s by %2$s.
he_IL: ערכת עיצוב: %1$s של %2$s

en: Proudly powered by %s
he_IL: פועל על %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
he_IL: נראה כי לא ניתן למצוא את מה שחיפשת, אולי חיפוש יעזור.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
he_IL: מצוערים, אבל לא נמצאה התאמה. אפשר לנסות שוב עם מילות חיפוש שונות.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
he_IL: מוכן לפרסם את הרשומה הראשונה שלך? <a href="%1$s">התחל כאן</a>.

en: Nothing Found
he_IL: לא מצאתי כלום

en: Edit
he_IL: עריכה

en: 1 Comment
he_IL: תגובה אחת

en: % Comments
he_IL: % תגובות

en: Leave a comment
he_IL: השארת תגובה

en: Tagged %1$s
he_IL: %1$s תוייג

en: All %s posts
he_IL: כל הרשומות של %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: להמשיך לקרוא <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Comments are closed.
he_IL: סגור לתגובות.

en: Newer Comments &rarr;
he_IL: תגובות חדשות יותר &larr;

en: &larr; Older Comments
he_IL: &rarr; תגובות ישנות יותר

en: Comment navigation
he_IL: ניווט בתגובות

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
he_IL[0]: מחשבה אחת על &ldquo;%2$s&rdquo;
he_IL[1]: %1$s מחשבות על &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Archives
he_IL: ארכיון

en: Chats
he_IL: צ'טים

en: Projects
he_IL: פרויקטים

en: Audios
he_IL: קבצי אודיו

en: Statuses
he_IL: סטטוסים

en: Links
he_IL: קישורים

en: Quotes
he_IL: ציטוטים

en: Videos
he_IL: סרטונים

en: Images
he_IL: תמונות

en: Galleries
he_IL: גלריות

en: Asides
he_IL: קצרצרים

en: Year: %s
he_IL: שנה: %s

en: Day: %s
he_IL: יום: %s

en: Month: %s
he_IL: חודש: %s

en: Author: %s
he_IL: מחבר: %s

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
he_IL: כדאי לחפש בארכיון החודשי. %1$s

en: Most Used Categories
he_IL: קטגוריות בולטות

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
he_IL: לא הצלחנו למצוא שום דבר בכתובת זו. כדאי לנסות את הקישורים הבאים, או את החיפוש.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
he_IL: אופס. העמוד שביקשת אינו קיים.
