WordPress.com - Themes - Illustratr - en to hu translation catalogue (58 entries)

en: Footer
hu: Lábrész

en: Widgets
hu: Widgetek

en: Search Results for: %s
hu: %s kifejezésre történő keresés eredménye

en: Pages:
hu: Oldal:

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás rendszer-moderációra várakozik.

en: Author
hu: Szerző

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: Pingback:
hu: Visszajelzés:

en: Post navigation
hu: Bejegyzések navigációja

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Következő <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Posts navigation
hu: Bejegyzések navigációja

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
hu: <span class="meta-nav">&larr;</span> Előző

en: Page %s
hu: %s oldal

en: Theme Options
hu: Sablon beállítások

en: Skip to content
hu: Tovább a tartalomra

en: Menu
hu: Menü

[ctx: PT Serif font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by PT Serif, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
hu: be

en: Social Menu
hu: Közösségi menü

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Theme: %1$s by %2$s.
hu: Sablon: %1$s Szerző: %2$s.

en: Proudly powered by %s
hu: Köszönjük %s!

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hu: Úgy tűnik, nem található az, amire gondoltunk. Talán, egy újabb keresés segíthet.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hu: Elnézést, nem találunk a keresési feltételeknek megfelelő eredményt. Másik kulcsszóval, kifejezéssel újra kellene kezdeni egy keresést.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
hu: Készen állunk az első bejegyzés közzétételére? <a href="%1$s">Kezdőlépések</a>.

en: Nothing Found
hu: Nincs megfelelő találat

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: % Comments
hu: % hozzászólás

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: Leave a comment
hu: Hozzászólás

en: Tagged %1$s
hu: Címkék: %1$s

en: All %s posts
hu: Minden %s bejegyzés

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Bővebben... <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólások lezárva.

en: Newer Comments &rarr;
hu: Újabb hozzászólás &rarr;

en: &larr; Older Comments
hu: &larr; Korábbi hozzászólás

en: Comment navigation
hu: Hozzászólás navigáció

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hu[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; bejegyzéshez egy hozzászólás
hu[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; bejegyzéshez %1$ hozzászólás

en: Archives
hu: Archívumok

en: Projects
hu: Feladatok

en: Audios
hu: Audiók

en: Chats
hu: Beszélgetések

en: Statuses
hu: Állapotok

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Quotes
hu: Idézetek

en: Videos
hu: Videók

en: Images
hu: Képek

en: Galleries
hu: Galériák

en: Asides
hu: Széljegyzetek

en: Year: %s
hu: Év: %s

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
hu: Y.

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
hu: Y. F

en: Day: %s
hu: Nap: %s

en: Month: %s
hu: Hónap: %s

en: Author: %s
hu: Szerző: %s

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
hu: Próbáljunk betekinteni a hónap bejegyzéseibe: %1$s

en: Most Used Categories
hu: Leggyakoribb kategóriák

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
hu: A keresett oldal vagy bejegyzés nem található. Próbálkozzunk meg az alábbi hivatkozásokkal vagy esetleg egy kereséssel.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hu: Hoppá! A keresett oldal nem található.
