WordPress.com - Themes - Illustratr - en to sv_SE translation catalogue (54 entries)

en: Footer
sv_SE: Sidfot

en: Ready to publish your first project? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sv_SE: Redo att publicera ditt första projekt? <a href="%1$s">Börja här</a>.

en: Search Results for: %s
sv_SE: Sökresultat för: %s

en: Pages:
sv_SE: Sidor:

en: Your comment is awaiting moderation.
sv_SE: Din kommentar inväntar granskning.

en: Author
sv_SE: Författare

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
sv_SE: %1$s kl. %2$s

en: Pingback:
sv_SE: Ping:

en: Post navigation
sv_SE: Inläggsnavigering

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sv_SE: Nästa <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Posts navigation
sv_SE: Inläggsnavigering

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
sv_SE: <span class="meta-nav">&larr;</span> Föregående

en: Hide title and content on Portfolio Page Template
sv_SE: Göm rubrik och brödtext i portföljsidans mall

en: Page %s
sv_SE: Sida %s

en: Theme Options
sv_SE: Temainställningar

en: Skip to content
sv_SE: Hoppa till innehåll

en: Menu
sv_SE: Meny

[ctx: Source Sans Pro font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Source Sans Pro, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
sv_SE: på

en: Social Menu
sv_SE: Social meny

en: Primary Menu
sv_SE: Primär meny

en: Theme: %1$s by %2$s.
sv_SE: Tema: %1$s av %2$s.

en: Proudly powered by %s
sv_SE: Drivs med %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sv_SE: Det verkar inte som om vi kan hitta det du letar efter. Kanske kan en sökning hjälpa.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sv_SE: Tyvärr matchade inget din sökning. Prova igen med något eller några andra nyckelord.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sv_SE: Är du redo att posta ditt första inlägg? <a href="%1$s">Starta här</a>.

en: Nothing Found
sv_SE: Inget funnet

en: Edit
sv_SE: Redigera

en: % Comments
sv_SE: % kommentarer

en: 1 Comment
sv_SE: 1 kommentar

en: Leave a comment
sv_SE: Lämna en kommentar

en: Tagged %1$s
sv_SE: Taggad %1$s

en: All %s posts
sv_SE: Alla %s inlägg

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sv_SE: Läs mer <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
sv_SE: Kommentarer inaktiverade.

en: Newer Comments &rarr;
sv_SE: Nyare kommentarer &rarr;

en: &larr; Older Comments
sv_SE: &larr; Äldre kommentarer

en: Comment navigation
sv_SE: Kommentarsnavigering

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sv_SE[0]: En reaktion på &rdquo;%2$s&rdquo;
sv_SE[1]: %1$s reaktioner på &rdquo;%2$s&rdquo;

en: Archives
sv_SE: Arkiv

en: Projects
sv_SE: Projekt

en: Statuses
sv_SE: Statusar

en: Links
sv_SE: Länkar

en: Quotes
sv_SE: Citat

en: Images
sv_SE: Bilder

en: Galleries
sv_SE: Gallerier

en: Asides
sv_SE: Noteringar

en: Year: %s
sv_SE: År: %s

en: Day: %s
sv_SE: Dag: %s

en: Month: %s
sv_SE: Månad: %s

en: Author: %s
sv_SE: Författare: %s

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
sv_SE: Prova att leta i månadsarkiven. %1$s

en: Most Used Categories
sv_SE: Mest använda kategorier

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
sv_SE: Det verkar som att det inte finns någonting här. Du kan testa en av länkarna nedan eller att göra en sökning.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sv_SE: Hoppsan, sidan kunde inte hittas.
