Kelly - en to gl translation catalogue (47 entries)

[ctx: submit button]
en: Search
gl: Buscar

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
gl: Buscar &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
gl: Buscar:

en: Search Results for: %s
gl: Resultados da procura de: %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
gl: Parece que non atopamos o que estás a buscar. Quizais unha procura axude.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
gl: Sentímolo, non hai nada que coincida cos termos de busca. Podes tentar de novo con palabras diferentes.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
gl: Preparado/a para publicar o teu primeiro artigo? <a href="%1$s">Comeza aquí</a>.

en: <span class="posted-on">Posted on %1$s</span><span class="byline"> by %2$s</span>
gl: <span class="posted-on">Publicado en %1$s</span><span class="byline"> por %2$s</span>

en: Nothing Found
gl: Non se atopou nada

en: All %s posts
gl: Todos os artigos de %s

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
gl: Artigos máis recentes <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
gl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Artigos anteriores

en: Post navigation
gl: Navegación de artigos

en: Page %s
gl: Páxina %s

en: Skip to content
gl: Saltar ao contido

en: Menu
gl: Menú

en: Footer Sidebar 3
gl: Barra 3 do rodapé

[ctx: Open Sans font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not * supported by Open Sans, translate this to 'off'. Do not translate * into your own language.
en: on
gl: activada

en: Footer Sidebar 1
gl: Barra 1 do rodapé

en: Footer Sidebar 2
gl: Barra 2 do rodapé

en: Primary Menu
gl: Menú primario

en: Theme: %1$s by %2$s.
gl: Tema: %1$s por %2$s.

en: Proudly powered by %s
gl: Fornecido con orgullo por %s

en: % Comments
gl: % Comentarios

en: Leave a comment
gl: Deixar un comentario

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
gl: Seguir lendo <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Tagged %1$s
gl: Etiquetado %1$s

en: Posted in %1$s
gl: Publicado en %1$s

en: Edit
gl: Editar

en: Pages:
gl: Páxinas:

en: Comments are closed.
gl: Os comentarios están pechados.

en: Newer Comments &rarr;
gl: Comentarios máis recentes &rarr;

en: &larr; Older Comments
gl: &larr; Comentarios máis antigos

en: Comment navigation
gl: Navegación de comentarios

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
gl[0]: Un comentario en &ldquo;%2$s&rdquo;
gl[1]: %1$s comentarios en &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Galleries
gl: Galerias

en: Archives
gl: Arquivo

en: Links
gl: Ligazóns

en: Quotes
gl: Citas

en: Images
gl: Imaxes

en: Year: %s
gl: Ano: %s

en: Asides
gl: Minientradas

en: Month: %s
gl: Mes: %s

en: Day: %s
gl: Día: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
gl: Parece que non hai nada nesa ubicacion ¿queres probar a buscar?

en: Author: %s
gl: Autor/a: %s

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
gl: Vaia! Non atopamos esa páxina.
