Kelly - en to ro translation catalogue (51 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: A clean and simple responsive blogging theme with lots of room for your photos.
ro: O temă simplă și curată, cu mult spațiu pentru fotografiile dumneavoastră.

[ctx: submit button]
en: Search
ro: Caută

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
ro: Caută &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
ro: Caută după:

en: Search Results for: %s
ro: Rezultatele căutării după: %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
ro: Se pare că nu putem găsi ceea ce căutați. Probabil că funcția de căutare v-ar putea ajuta.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
ro: Ne pare rău, dar nimic nu se potrivește cu termenii căutați. Vă rugăm să încercați din nou cu alte cuvinte cheie.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
ro: Esti pregătit pentru primul tău articol? <a href="%1$s">Incepe aici</a>.

en: <span class="posted-on">Posted on %1$s</span><span class="byline"> by %2$s</span>
ro: <span class="posted-on">Publicat la %1$s</span><span class="byline"> de %2$s</span>

en: Nothing Found
ro: Nu a fost găsit nimic

en: <span class="posted-on">Featured</span><span class="byline"> by %1$s</span>
ro: <span class="posted-on">Recomandate</span><span class="byline"> de %1$s</span>

en: <span class="entry-format">%1$s</span> <span class="posted-on">posted on %2$s</span><span class="byline"> by %3$s</span>
ro: <span class="entry-format">%1$s</span> <span class="posted-on">publicat la %2$s</span><span class="byline"> de %3$s</span>

en: All %s posts
ro: Toate %s articolele

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ro: Articole mai noi <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
ro: <span class="meta-nav">&larr;</span> articole mai vechi

en: Post navigation
ro: Navigare articole

en: Page %s
ro: Pagina %s

en: Skip to content
ro: Sări la conţinut

en: Menu
ro: Meniu

en: Footer Sidebar 3
ro: Coloana 3 din subsol

en: Footer Sidebar 1
ro: Coloana 1 din subsol

en: Footer Sidebar 2
ro: Coloana 2 din subsol

en: Primary Menu
ro: Meniu principal

en: Theme: %1$s by %2$s.
ro: Tema: %1$s de %2$s.

en: Proudly powered by %s
ro: Rulează cu mândrie pe %s

en: % Comments
ro: % comentarii

en: 1 Comment
ro: 1 comentariu

en: Leave a comment
ro: Scrie un comentariu

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ro: Continuă citirea <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Tagged %1$s
ro: Etichetat %1$s

en: Posted in %1$s
ro: Publicat în %1$s

en: Edit
ro: Editare

en: Pages:
ro: Pagini:

en: Comments are closed.
ro: Comentariile nu sunt permise.

en: Newer Comments &rarr;
ro: Comentarii mai noi &rarr;

en: &larr; Older Comments
ro: &larr; Comentarii mai vechi

en: Comment navigation
ro: Navigare comentarii

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
ro[0]: Un gând despre &ldquo;%2$s&rdquo;
ro[1]: %1$s gânduri despre &ldquo;%2$s&rdquo;
ro[2]: %1$s de gânduri despre &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Galleries
ro: Galerii

en: Archives
ro: Arhive

en: Links
ro: Legături

en: Quotes
ro: Citate

en: Videos
ro: Fişiere video

en: Images
ro: Fotografii

en: Year: %s
ro: An: %s

en: Asides
ro: Note

en: Month: %s
ro: Lună: %s

en: Day: %s
ro: Zi: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
ro: Se pare că nu a fost găsit nimic aici. Poate încerci o căutare?

en: Author: %s
ro: Autor: %s

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ro: Hopa! Pagina nu a fost găsită.
