Resonar - en to az translation catalogue (50 entries)

en: Previous post:
az: Öncəki Yazı:

en: Previous
az: Öncəki

en: Next post:
az: Sonrakı Yazı:

en: Next
az: Sonrakı

en: Menu
az: Menyu

en: Search Results for: %s
az:  %s üçün Axtarışın Nəticələri:

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
az: %s oxumağa davam et

en: % Comments
az: % Şərh

en: 1 Comment
az: 1 şərh

en: Leave a comment
az: Bir şərh yazın

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
az: Kateqoriyalar

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
az: Etiketlər

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
az: Tam ölçü

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
az: Yayım tarixi

en: Featured
az: Xüsusi

en: Newer Comments
az: Ən yeni Şərhlər

en: Older Comments
az: Əvvəlki şərhlər

en: Comment navigation
az: Şərh naviqasiyası

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
az: <span class="meta-nav">Yayım yeri</span><span class="post-title">%title</span>

en: Next Image
az: Sonrakı təsvir

en: Previous Image
az: Öncəki təsvir

en: Widgets
az: Vidcetlər

en: collapse child menu
az: uşaq mövzusunu bağla

en: Skip to content
az: Mühtəviyyata keç

[ctx: Inconsolata font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Inconsolata, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
az: açıq

en: expand child menu
az: uşaq mövzusunu genişlət

[ctx: Playfair Display font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Playfair Display, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
az: açıq

[ctx: Libre Baskerville font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Libre Baskerville, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
az: açıq

[ctx: Lato font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Lato, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
az: off

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
az: Yan sütunda görünəcək vidcetləri buradan əlavə edin.

en: Widget Area
az: Vidcet Sahəsi

en: Social Links Menu
az: Sosial Bağlantılar Menyusu

en: Primary Menu
az: Əsas menyu

en: Theme: %1$s by %2$s.
az: Mövzu: %1$s tərəfindən %2$s.

en: Proudly powered by %s
az: %s qürurla təqdim edər

en: Edit
az: Redaktə et

en: Pages:
az: Səhifələr:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
az: Axtardığınız səhifə tapılmadı. Bəlkə axtarış qutusu axtardığınızı tapmaqda sizə kömək edər.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
az: Bağışlayın, axtarış kriteriyalarınıza uyğun heç bir şey tapılmadı. Bəzi fərqli açar kəlmələrdən istifadə edərək təkrar yoxlayın.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
az: İlk yazınızı dərc etməyə hazırsınızmı? <a href="%1$s">Buradan başlayın</a>.

en: Nothing Found
az: Tapılmadı

en: Comments are closed.
az: Şərh üçün bağlıdır.

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
az[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; üzərinə bir şərh
az[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; üzərinə %1$s şərh

en: View all posts by %s
az: %s tərəfindən yazılmış bütün yazılara bax

en: Published by
az: Dərc edən

en: Page
az: Səhifə

en: Next page
az: Sonrakı səhifə

en: Previous page
az: Öncəki səhifə

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
az: Deyəsən burada heç bir şey tapılmadı. Yüngülcə bir axtarışa nə deyirsiniz?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
az: Bağışlayın! Bu səhifə tapılmır.
