Resonar - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Previous post:
he: הפוסט הקודם:

en: Previous
he: קודם

en: Next post:
he: הפוסט הבא:

en: Next
he: לשלב הבא

en: Menu
he: תפריט

en: Search Results for: %s
he: תוצאות החיפוש: %s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
he:  להמשיך לקרוא את %s

en: % Comments
he: % תגובות

en: 1 Comment
he: תגובה אחת

en: Leave a comment
he: השארת תגובה

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
he: קטגוריות

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
he: תגיות

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
he: מסך מלא

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
he: פורסם בתאריך

en: Featured
he: רשומה נבחרת

en: Newer Comments
he: תגובות חדשות

en: Older Comments
he: תגובות קודמות

en: Comment navigation
he: ניווט בתגובות

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
he: <span class="meta-nav">פורסם ב</span><span class="post-title">%title</span>

en: Next Image
he: הבא

en: Previous Image
he: התמונה הקודמת

en: Widgets
he: וידג'טים

en: collapse child menu
he: הסתר תפריט

en: Skip to content
he: דילוג לתוכן

[ctx: Inconsolata font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Inconsolata, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
he: off

en: expand child menu
he: הצג תפריט

[ctx: Playfair Display font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Playfair Display, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
he: off

[ctx: Lato font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Lato, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
he: off

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
he: הוספת ווידג'טים שיוצגו בתפריט הצדדי.

en: Widget Area
he: אזור וידג'טים

en: Social Links Menu
he: תפריט קישורים חברתיים

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Theme: %1$s by %2$s.
he: ערכת עיצוב: %1$s של %2$s

en: Proudly powered by %s
he: פועל על %s

en: http://wordpress.org/
he: http://he.wordpress.org/

en: Edit
he: עריכה

en: Pages:
he: :עמודים

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
he: נראה כי לא ניתן למצוא את מה שחיפשת, אולי חיפוש יעזור.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
he: מצוערים, אבל לא נמצאה התאמה. אפשר לנסות שוב עם מילות חיפוש שונות.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
he: מוכן לפרסם את הרשומה הראשונה שלך? <a href="%1$s">התחל כאן</a>.

en: Nothing Found
he: לא מצאתי כלום

en: Comments are closed.
he: סגור לתגובות.

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
he[0]: מחשבה אחת על &ldquo;%2$s&rdquo;
he[1]: %1$s מחשבות על &ldquo;%2$s&rdquo;

en: View all posts by %s
he: הצגת הרשומות של %s

en: Published by
he: מאת

en: Page
he: עמוד

en: Next page
he: העמוד הבא

en: Previous page
he: העמוד הקודם

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
he: נראה שלא נמצא כלום במיקום הזה. אולי תנסו לחפש?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
he: אופס. העמוד שביקשת אינו קיים.
