Scrawl - en to eo translation catalogue (52 entries)

en: Featured
eo: Elstarigita

en: Next post
eo: Sekva afiŝo

en: Search Results for: %s
eo: Serĉrezultoj por: %s

en: Previous post
eo: Antaŭa afiŝo

en: All %s posts
eo: Ĉiuj %s-afiŝoj

en: Archives
eo: Arkivoj

[ctx: post format archive title]
en: Chats
eo: Babiloj

en: Archives: %s
eo: Arkivoj: %s

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
eo: Statoj

[ctx: post format archive title]
en: Audio
eo: Aŭdaĵoj

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
eo: Citaĵoj

[ctx: post format archive title]
en: Links
eo: Ligiloj

[ctx: post format archive title]
en: Images
eo: Bildoj

[ctx: post format archive title]
en: Videos
eo: Videoj

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
eo: Galerioj

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
eo: j F Y

[ctx: post format archive title]
en: Asides
eo: Mencioj

en: Day: %s
eo: Tago: %s

en: Month: %s
eo: Monato: %s

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
eo: J

en: Year: %s
eo: Jaro: %s

en: Author: %s
eo: Aŭtoro: %s

en: Tag: %s
eo: Etikedo: %s

en: Post navigation
eo: Navigado tra afiŝoj

en: Category: %s
eo: Kategorio: %s

en: Newer posts
eo: Pli novaj afiŝoj

en: Older posts
eo: Pli malnovaj afiŝoj

en: Posts navigation
eo: Navigado tra afiŝoj

en: Cancel reply
eo: Nuligi respondon

en: Page %s
eo: Paĝo %s

en: Theme
eo: Etoso

[ctx: Merriweather font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not * supported by Merriweather, translate this to 'off'. Do not translate * into your own language.
en: on
eo: off

en: Skip to content
eo: Iri rekte al la enhavo

en: Social Links
eo: Sociaj ligiloj

en: Theme: %1$s by %2$s.
eo: Etoso: %1$s de %2$s.

en: Primary Menu
eo: Ĉefa menuo

en: Proudly powered by %s
eo: Fiere kreata de %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
eo: Legi plu <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Edit
eo: Redakti

en: Pages:
eo: Paĝoj:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
eo: Ŝajne ni ne havas kion vi serĉas. Eble uzu la serĉilon.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
eo: Bedaŭrinde, nenio kongruis kun viaj serĉaj kriterioj. Bonvolu provi denove, uzante malsamajn vortojn.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
eo: Ĉu vi pretas publigiki vian unuan afiŝon? <a href="%1$s">Startu ĉi tie</a>.

en: Nothing Found
eo: Nenio trovita

en: Newer Comments
eo: Pli novaj komentoj

en: Comments are closed.
eo: Komentado estas fermita.

en: Older Comments
eo: Pli malnovaj komentoj

en: Comment navigation
eo: Navigado tra komentoj

en: Reply
eo: Respondi

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[0]: Penso pri &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[1]: %1$s pensoj pri &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
eo: Ŝajne nenio estis trovita je ĉi tiu loko. Ĉu eble provi serĉon?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
eo: Ne eblas trovi tiun paĝon.
