Scrawl - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Featured
gl: Destacado

en: Next post
gl: Artigo seguinte

en: Search Results for: %s
gl: Resultados da procura de: %s

en: Previous post
gl: Artigo anterior

en: <span class="posted-on">Posted on %1$s</span><span class="byline"> by %2$s</span>
gl: <span class="posted-on">Publicado en %1$s</span><span class="byline"> por %2$s</span>

en: All %s posts
gl: Todos os artigos de %s

en: Archives
gl: Arquivo

en: Archives: %s
gl: Arquivos: %s

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
gl: Estatus

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
gl: Citas

[ctx: post format archive title]
en: Links
gl: Ligazóns

[ctx: post format archive title]
en: Images
gl: Imaxes

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
gl: Galerías

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
gl: j F Y

en: Day: %s
gl: Día: %s

en: Month: %s
gl: Mes: %s

en: Year: %s
gl: Ano: %s

en: Author: %s
gl: Autor/a: %s

en: Tag: %s
gl: Etiqueta: %s

en: Post navigation
gl: Navegación de artigos

en: Category: %s
gl: Categoría: %s

en: Newer posts
gl: Artigos máis recentes

en: Older posts
gl: Artigos máis antigos

en: Posts navigation
gl: Navegación de artigos

en: Cancel reply
gl: Cancelar a resposta

en: Page %s
gl: Páxina %s

en: Theme
gl: Tema

en: Skip to content
gl: Saltar ao contido

en: Social Links
gl: Enlaces sociais

en: Theme: %1$s by %2$s.
gl: Tema: %1$s por %2$s.

en: Primary Menu
gl: Menú primario

en: Proudly powered by %s
gl: Fornecido con orgullo por %s

en: http://wordpress.org/
gl: http://gl.wordpress.org/

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
gl: Seguir lendo <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Edit
gl: Editar

en: Pages:
gl: Páxinas:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
gl: Parece que non atopamos o que estás a buscar. Quizais unha procura axude.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
gl: Sentímolo, non hai nada que coincida cos termos de busca. Podes tentar de novo con palabras diferentes.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
gl: Preparado/a para publicar o teu primeiro artigo? <a href="%1$s">Comeza aquí</a>.

en: Nothing Found
gl: Non se atopou nada

en: Newer Comments
gl: Comentarios recentes

en: Comments are closed.
gl: Os comentarios están pechados.

en: Older Comments
gl: Comentarios máis antigos

en: Comment navigation
gl: Navegación de comentarios

en: Reply
gl: Resposta

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
gl[0]: Un comentario en &ldquo;%2$s&rdquo;
gl[1]: %1$s comentarios en &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
gl: Parece que non hai nada nesa ubicacion ¿queres probar a buscar?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
gl: Vaia! Non atopamos esa páxina.
