Scrawl - en to he translation catalogue (54 entries)

en: Featured
he: רשומה נבחרת

en: Next post
he: הרשומה הבאה

en: Search Results for: %s
he: תוצאות החיפוש: %s

en: Previous post
he: הרשומה הקודמת

en: All %s posts
he: כל הרשומות של %s

en: Archives
he: ארכיון

[ctx: post format archive title]
en: Chats
he: צ'אטים

en: Archives: %s
he: ארכיון: %s

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
he: סטטוסים

[ctx: post format archive title]
en: Audio
he: אודיו

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
he: ציטוטים

[ctx: post format archive title]
en: Links
he: לינקים

[ctx: post format archive title]
en: Images
he: תמונות

[ctx: post format archive title]
en: Videos
he: סרטונים

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
he: גלריות

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
he: j בF Y

[ctx: post format archive title]
en: Asides
he: הערות

en: Day: %s
he: יום: %s

en: Month: %s
he: חודש: %s

en: Year: %s
he: שנה: %s

en: Author: %s
he: מחבר: %s

en: Tag: %s
he: תג: %s

en: Post navigation
he: ניווט ברשומות

en: Category: %s
he: קטגוריה: %s

en: Newer posts
he: פוסטים חדשים יותר

en: Older posts
he: פוסטים ישנים יותר

en: Posts navigation
he: ניווט בין הרשומות

en: Cancel reply
he: בטל תשובה

en: Gravatar Email
he: כתובת אימייל של גראווטר

en: Page %s
he: עמוד %s

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Slide-Out Sidebar
he: עמודה צידית נשלפת

[ctx: Merriweather font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not * supported by Merriweather, translate this to 'off'. Do not translate * into your own language.
en: on
he: off

en: Skip to content
he: דילוג לתוכן

en: Social Links
he: קישורים חברתיים

en: Theme: %1$s by %2$s.
he: ערכת עיצוב: %1$s של %2$s

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Proudly powered by %s
he: פועל על %s

en: http://wordpress.org/
he: http://he.wordpress.org/

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: להמשיך לקרוא <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Edit
he: עריכה

en: Pages:
he: :עמודים

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
he: נראה כי לא ניתן למצוא את מה שחיפשת, אולי חיפוש יעזור.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
he: מצוערים, אבל לא נמצאה התאמה. אפשר לנסות שוב עם מילות חיפוש שונות.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
he: מוכן לפרסם את הרשומה הראשונה שלך? <a href="%1$s">התחל כאן</a>.

en: Nothing Found
he: לא מצאתי כלום

en: Newer Comments
he: תגובות חדשות

en: Comments are closed.
he: סגור לתגובות.

en: Older Comments
he: תגובות קודמות

en: Comment navigation
he: ניווט בתגובות

en: Reply
he: להגיב

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
he[0]: מחשבה אחת על &ldquo;%2$s&rdquo;
he[1]: %1$s מחשבות על &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
he: נראה שלא נמצא כלום במיקום הזה. אולי תנסו לחפש?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
he: אופס. העמוד שביקשת אינו קיים.
