Scrawl - en to hu translation catalogue (52 entries)

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Next post
hu: Következő bejegyzés

en: Search Results for: %s
hu: %s kifejezésre történő keresés eredménye

en: Previous post
hu: Előző bejegyzés

en: <span class="posted-on">Posted on %1$s</span><span class="byline"> by %2$s</span>
hu: <span class="posted-on">Kategória: %1$s</span><span class="byline"> Szerző: %2$s</span>

en: All %s posts
hu: Minden %s bejegyzés

en: Archives
hu: Archívum

[ctx: post format archive title]
en: Chats
hu: Beszélgetés naplók

en: Archives: %s
hu: Archívumok: %s

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
hu: Állapot üzenetek

[ctx: post format archive title]
en: Audio
hu: Hangok

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
hu: Idézetek

[ctx: post format archive title]
en: Links
hu: Hivatkozások

[ctx: post format archive title]
en: Images
hu: Képek

[ctx: post format archive title]
en: Videos
hu: Videók

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
hu: Gallériák

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
hu: Y-m-d

[ctx: post format archive title]
en: Asides
hu: Közbevetések

en: Day: %s
hu: Nap: %s

en: Month: %s
hu: Hónap: %s

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
hu: Y F

en: Year: %s
hu: Év: %s

en: Author: %s
hu: Szerző: %s

en: Tag: %s
hu: Címke: %s

en: Post navigation
hu: Navigálás a bejegyzések között

en: Category: %s
hu: Kategória: %s

en: Newer posts
hu: Újabb bejegyzések

en: Older posts
hu: Régebbi bejegyzések

en: Posts navigation
hu: Bejegyzés navigáció

en: Cancel reply
hu: Hozzászólás törlése

en: Page %s
hu: %s oldal

en: Theme
hu: Sablon

en: Skip to content
hu: Tovább a tartalomra

en: Social Links
hu: Közösségi oldal hivatkozások

en: Theme: %1$s by %2$s.
hu: Sablon: %1$s Szerző: %2$s.

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Proudly powered by %s
hu: Köszönjük %s!

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Olvasás folytatása <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hu: Úgy tűnik, nem található az, amire gondoltunk. Talán, egy újabb keresés segíthet.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hu: Elnézést, nem találunk a keresési feltételeknek megfelelő eredményt. Másik kulcsszóval, kifejezéssel újra kellene kezdeni egy keresést.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
hu: Készen állunk az első bejegyzés közzétételére? <a href="%1$s">Kezdőlépések</a>.

en: Nothing Found
hu: Nincs megfelelő találat

en: Newer Comments
hu: Újabb hozzászólás

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólások lezárva

en: Older Comments
hu: Korábbi hozzászólások

en: Comment navigation
hu: Hozzászólás navigáció

en: Reply
hu: Válasz

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hu[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; bejegyzéshez egy hozzászólás
hu[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; bejegyzéshez %1$ hozzászólás

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
hu: Úgy tűnik, ezen a helyen nincs értékelhető találat. Talán egy újabb keresés segíthet.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hu: Hoppá! A keresett oldal nem található.
